Blachodachówka

Blachodachówka jest pokryciem dachowym spełniającym wysokie wymagania estetyczne. Jej mały ciężar jest znaczącym atutem szczególnie przy tzw. przekryciach starych budynków nie zachodzi potrzeba wzmacniania konstrukcji dachu, co byłoby konieczne przy zastosowaniu pokryć ceramicznych lub betonowych.

Oferowana przez nas blachodachówka, pod nazwą handlową OLA 350 i OLA 400 produkowana jest na nowoczesnej skomputeryzowanej lini. Blachodachówka produkowana jest w większości z blach oferowanych przez szwedzki koncern SSAB, dlatego też jest produktem najwyższej jakości.

Na życzenie Klienta oferujemy blachodachówkę, która pokryta jest folią, co gwarantuje pełną ochronę przed porysowaniem w trakcie montażu.


  • POBIERZ: instrukcja montażu »
  • OLA 350 to najczęściej wybierany produkt z naszej oferty. Dopracowana w każdym szczególe prezentuje swój dyskretny urok z każdej strony budynku i ...swiata.
    OLA 400 jest to produkt, który prezentuje się okazale na budynkach wielkogabarytowych, zarówno mieszkaniowych, przemysłowych jak i sakralnych.